Ochranné pracovné pomôcky na skúšku

Vieme, že odhadnúť presné veľkosti pracovných odevov pre zamestnancov môže byť náročné, preto vám ponúkame riešenie, ktorým sa vyhnete zbytočnému zamieňaniu odevov alebo nadbytočným skladovým zásobám.

Napíšte nám správu s informáciou, aké odevy z našej ponuky chcete vyskúšať. V správe uveďte požadovaný typ a veľkosti (napr.: nohavice Matthew 02 tef, č. 50 52 54 alebo obuv Riga bez oceľovej špice, č. 8 – 10 – 12  vždy po jednom), vašu fakturačnú adresu a mobilný kontakt. O odoslaní vašich skúšobných odevov vás budeme informovať.

Vystavíme vám faktúru za požičaný tovar, ktorú budete môcť uhradiť na dobierku alebo predfaktúrou – táto suma vám bude vrátená na účet hneď ako k nám odevy dorazia späť. Do faktúry bude zarátaných 9,90 eur s DPH za spätnú dopravu, pričom suma vám bude taktiež vrátená po odskúšaní odevov a následnej objednávke nad 900 eur s DPH.

V prípade, že objednávka nepresiahne uvedenú sumu, bude vám vrátená len suma za skúšobné fakturované odevy.

Ak sa po odskúšaní odevov rozhodnete zásielku vrátiť, oznámte nám to e-mailom, znovu zabaľte tovar a uveďte ho do stavu pripraveného na vrátenie. Balík prevezme kuriér, ktorý vás bude pred vyzdvihnutím balíka kontaktovať.