O nás

Sme firma, ktorá vie, že poriadne odvedená práca si vyžaduje kvalitné ochranné pracovné prostriedky.

Preto je našou prioritou vám poskytovať výlučne produkty vysokej akosti od overených dodávateľov, ktoré ponúkame za výhodnú cenu. Náš neustále rozširujúci sa sortiment zahŕňa nielen pracovné odevy, pracovnú obuv a príslušenstvo, ale plne uspokojí aj priaznivcov turistiky či vychádzok.

Ku značkám, ktoré môžete nájsť v našej ponuke patria:

  • Pracovná obuv Lewer, ktorá je vyrobená z vysokokvalitných európskych materiálov, zabezpečuje vďaka špeciálnemu postupu výroby pohodlné nosenie bez nepríjemného pocitu z oceľovej špice. O kvalite svedčí aj nulový počet reklamácií počas minulého roka pri viac ako 800 predaných kusoch topánok.
  • Zdravotná obuv Barea je vďaka precíznosti svojej výroby a individuálnemu prístupu k odberateľom lídrom na slovenskom trhu vo svojej kategórii. Jej produkty sú vhodné najmä pre oblasť potravinárstva, no využívajú sa aj v elektronike či zdravotníctve. Pri objednávke obuvi značky Lewer a Barea sme schopní zabezpečiť výrobu na mieru a taktiež výmenu kus za kus, ktorá patrí medzi naše výnimočné služby na trhu.
  • Český výrobca pracovnej obuvi VM, ktorý sa hrdí certifikátom prvého stupňa TOP CZECH QUALITY, je vďaka snahe prinášať neustále niečo nové, nevšedné a nadpriemernej kvality často prirodzenou voľbou zákazníkov.

Ponuka nášho e-shopu je plne dostupná aj v kamennej predajni a takmer všetky produkty sú pripravené ihneď k odoslaniu.